CENNÍK MIHALNICOVÉ STUDIO

  Iva - trsy 

0905 141 662

Majka - 3 D mihalnice

0950 829 875

   

     SEXY LASHES   

 Sexy Lashes  
Nové 3D mihalnice .
Doplnenie 3D mihalníc - malé  €
Doplnenie 3D mihalníc - velké  €
   
 Swarovski kamienky  
1 ks   5 €
   
 Sexy Lashes express  
Lepenie trsov mihalníc ( Sexy Lashes lepidlom )  25 €
Doplnenie trsov 5-20 €
Výmena trsov - celé oko  25 €
   
Odstránenie trsov / 3D  10 €
   
Príplatok za prácu, mimo otváracích hodín a mimo salónu + 100% cenníkovej ceny

Cenník platný od 15.8.2010

Sexylashes ...   MAJKA - 0950 829 875

Prečo názov Sexylashes?

Myslíme si, že každá žena chce byť sexy a mať sexy neodolateľný pohľad. Akým spôsobom dosiahnete sexy zvodný pohľad? Iba s krásnymi, dlhými a neodolateľnými Sexy lashes.
 

O predlžovaní a zahusťovaní mihalníc

Od farbenia vlasov, až po tvarovanie nechtov, ženy vždy hľadali spôsob ako zvýrazniť svoju krásu. Predstavujeme vám najnovší spôsob na úpravu očných mihalníc - eyelash extension, alebo predlžovanie a zahusťovanie mihalníc Sexylashes. Predlžovanie a zahusťovanie mihalníc pochádza z ďalekého Východu z doby pred približne 12/13 rokmi a nie z USA, ako sa veľa ľudí domnieva.

Prirodzený vzhľad:

Naša technika predlžovania a zahusťovania mihalníc Sexylashes je jedinečná a revolučná metóda , ktorá Vám poskytne dlhé, husté, prirodzené mihalnice a sexy vzhľad.
Sexylashes nie sú klasické umelé mihalnice. Sú to jednoduché vlákna vyrobené z polyesteru , ktoré sa aplikujú jedna po druhej na Vaše prírodné mihalnice. Všetky naše mihalnice majú tvar ako prírodná mihalnica. Sú hrubšie pri korienku a ku koncu sa zužujú. Táto značka má k dispozícii 5 hrúbok mihalníc a štyri typy natočenia s označením - J, B , C, D, aby zodpovedali všetkým typom prírodných mihalníc. Na očiach ich necítite, sú vodeodolné a ultraľahké.
Naša technika predlžovania mihalníc je jedinečná a iba naša spoločnosť ju aj vyučuje. Naše dizajnérky sú najúspešnejšie na trhu.

Aplikácia:

 Aplikovaných mihalníc môže byť od 30 až 100 kusov na jedno oko v závislosti od množstva prírodných mihalníc. Aplikujú sa 1 až 2 milimetre od pokožky. Vzhľadom k tomu, že sa nedotýkajú pokožky, vôbec ich nepocítite a nerozoznáte rozdiel medzi predĺženými a prírodnými mihalnicami. Aplikácia trvá dve až tri hodiny, v závislosti od tvaru a rastu mihalnic. Klientka leží a má zatvorené oči. Pred samotnou aplikáciou je samozrejmá konzultácia s klientom, posúdenie zdravotného stavu, výber dizajnu, poučenie o starostlivosti po aplikácii a pod.

Klienti môžu plávať, sprchovať sa a saunovať. Naše mihalnice sú odolné voči vode, potu a slzám. Sexylashes poskytujú 24 hodín dokonalé mihalnice bez problémov a rozmazávania maskary.

Životný cyklus mihalníc:

Každá prírodná mihalnica má životnosť 60 až 90 dní. Prírodné mihalnice postupne vypadávajú a nahrádzajú ich nové mihalnice. Predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou mihalnicou, preto je potrebné každé 3-4 týždne čiastočné doplnenie umelých mihalníc. Sexylashes mihalnice môžete nosiť dlhodobo. Nepoškodzujú prírodné mihalnice a sú bezpečné. Nie sú nutné žiadne pauzy a znova podstúpiť novú aplikáciu predlžovania mihalníc, ako to tvrdia niektoré spoločnosti. Prírodné mihalnice sa prirodzene obnovujú a predĺžená mihalnica vypadne spolu s prírodnou.

Lepidlá:

Naše lepidlá boli vyrobené a certifikované v EU a majú CE atest. Sú špeciálne vyvinuté pre bezpečnosť, dlhú životnosť a pružnosť. Veľmi malé množstvo lepidla sa použije na prilepenie umelej mihalnice. Lepidlo sa nedotýka pokožky.
Mihalnice sa dajú ozdobiť na zvláštne príležitosti
 

Je veľa možností , ako urobiť Vaše mihalnice a oči neodolateľnými. Vaša dizajnérka Vám môže aplikovať Swarovski kamienky na mihalnice, flitrové mihalnice v rôznych farbách alebo farebné mihalnice.

Dajú sa predĺžené mihalnice odstrániť?

Predĺžené mihalnice sa dajú jednoducho odstrániť špeciálnym odstraňovačom v priebehu niekoľkých minút. Nikdy neodstraňujte mihalnice nasilu, lebo si môžete poškodiť Vaše prírodné mihalnice.